Kolorowa szkoła

Mija właśnie 20 lat od dnia, kiedy światło dzienne ujrzały pierwsze witryny w domenie bicom.pl sygnowane moim imieniem. Istnieją do tej pory w formie, w jakiej powstały. Tak zapisały się na kartach historii i nie planuję dokonywania ich modyfikacji – niech służą.

Witryna w nowej odsłonie, w domenie klasa.pl, funkcjonuje od lutego 2018 roku. Jej otwarcie jest dla mnie rocznicowym wydarzeniem. Poza 20-to leciem mojej aktywności „po godzinach” – propagowaniem poezji w przestrzeni internetu, podsumować chcę w tym miejscu 15 letnią współpracę z prof. Franciszkiem Kobryńczukiem.

Witryna zmienia się dynamicznie. Ostatnio – dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji (AI). Wybieranie wierszy dostępnych na stronach witryny możliwe jest dzięki podziałowi ich na Kategorie. Lista Kategorii  znajduje się w prawym menu.  Wybór wierszy według tytułów – w przygotowaniu. Strony poszczególnych wierszy sukcesywnie uzupełniać będę grafiką. Wsparcie od strony graficznej w każdej postaci przyjmę z bardzo chętnie. Z góry uprzedzam, że witryna ma charakter niekomercyjny, zatem środkami na ten cel nie dysponuję.

Treści, które chcę umieścić na witrynie jest wiele, zatem droga do „domu”, czyli pełnej funkcjonalności witryny, daleka. Wyznaję jednak zasadę, że ważny jest cel i jego osiągniecie, ale droga do niego także ciekawą być może. Dziś, stawiając kolejne kroki na drodze do celu, proszę o wyrozumiałość i akceptację czasowych niedogodności dotyczących funkcjonowania witryny, Ewa Białek